Vote Up/Down (6.x-2.6) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: User
eo: Uzanto

en: Node
eo: Nodo

en: Voting
eo: Voĉdonado

en: Vote
eo: Voĉdono

en: Nodes
eo: Nodoj

en: !time ago
eo: !time antaŭe

en: Votes
eo: Voĉdonoj

en: Voting details
eo: Detaloj de voĉdonado

en: Vote Up/Down
eo: Voĉu Por/Kontraŭ

en: Vote up!
eo: Voĉu por!

en: Vote down!
eo: Voĉu kontraŭ!
