Vote Up/Down (6.x-2.7) - en to hu translation catalogue (101 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: User
hu: Felhasználó

en: Node
hu: Tartalom

en: Voting
hu: Szavazás

en: Node types
hu: Tartalomtípusok

en: Score
hu: Eredmény

en: Term
hu: Kifejezés

en: Vote
hu: Szavazat

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: Terms
hu: Kifejezések

en: General
hu: Általános

en: !time ago
hu: !time

en: Plain
hu: Egyszerű

en: Votes
hu: Szavazatok

en: vote | votes
hu[0]: szavazat
hu[1]: szavazat

en: Reset vote
hu: Szavazat visszaállítása

en: Voting API tag
hu: Szavazó API jelölő

en: Since Vote Up/Down uses Voting API, all votes will be tagged with this term. (default: vote)<br />This tag is useful is you have deployed various modules that use Voting API. It should always be a unique value. Usually, there is NO need to change this.
hu: Mióta a <em>Vote Up/Down</em> a <em>Voting API</em> modult használja, minden szavazat meg lesz jelölve ezzel a jelölővel. (Alapértelmezés: vote)<br />Ez a jelölő akkor hasznos, ha a telepített modulok különböző célokra használják a <em>Voting API</em> modult. Értékének mindig egyedinek kell lennie. A legtöbb esetben ezt NEM kell megváltoztatni.

en: use vote up/down
hu: vote up/down használata

en: access vote up/down statistics
hu: vote up/down statisztikák elérése

en: administer vote up/down
hu: vote up/down adminisztrációja

en: Control the functioning of Vote Up/Down.
hu: A <em>Vote Up/Down</em> működésének vezérlése.

en: Voting details
hu: Szavazás részletei

en: Vote Up/Down
hu: Szavazat fel és le

en: Widget display
hu: Felületi elem megjelenítése

en: Node Widget
hu: Tartalmi felületi elem

en: Oops! There was an error in submitting your vote!
hu: Hoppá! Hiba történt a szavazat beküldésekor.

en: Provides a configurable up/down voting widget for other modules to use.
hu: Egy beállítható fel / le szavazati felületi elemet ad más modulok számára.

en: Message on denied permission
hu: Üzenet, ha a jogosultság hiányzik

en: When this flag is active, a modal window will be shown to the end user instead of avoid showing the voting links
hu: Ha ez a jelző aktív, akkor egy üzenetablak jelenik meg a felhasználó számára ahelyett, hogy a szavazati hivatkozások megjelenítését elkerülné

en: Oops! There was an error in resetting your vote!
hu: Hoppá! Hiba történt a szavazat visszaállításakor.

en: Sorry, there was problem on the vote.
hu: Elnézést, hiba volt a szavazatnál.

en: You are not allowed to vote.
hu: Nem engedélyezett a szavazat leadása.

en: reset vote up/down votes
hu: vote up/down szavazatok alaphelyzetbe állítása

en: Vote denied
hu: A szavazás tiltott

en: Select the node types for which voting on comments will be activated.
hu: Ki kell választani azokat a tartalomtípusokat, melyek hozzászólásai a szavazás szempontjából aktívak.

en: Widget selection
hu: Felületi elem kiválasztása

en: Select the voting widget theme that will be displayed.
hu: Ki kell választani a megjelenő szavazati felületi elem stílusát.

en: Votes display
hu: Szavazatok megjelenítése

en: Choose if the total number of votes will be displayed in the links part.
hu: Meg kell adni, hogy a szavazatok száma megjelenjen-e a hivatkozások között.

en: Votes reset
hu: Szavazatok visszaállítása

en: Choose if users are allowed to reset their vote on a comment.
hu: A felhasználók visszavonhatják-e egy hozzászólásra leadott szavazatukat.

en: Dim comments
hu: Hozzászólások homályosítása

en: Choose if comments should be dimmed.
hu: Ki kell választani, ha a hozzászólásokat el kell homályosítani

en: Dim threshold
hu: Homályosítás határértéke

en: Comments with total votes less or equal to this values will be dimmed.
hu: A kevesebb vagy egyenlő összavazattal rendelkező hozzászólások el lesznek homályosítva.

en: You must use a numeric value for the dim threshold.
hu: Numerikus értéket kell megadni a homályosítás küszöbértékének.

en: Reset your vote
hu: Saját szavazat alaphelyzetbe állítása

en: administer vote up/down on comments
hu: vote up/down adminisztrációja a hozzászólásokon

en: use vote up/down on comments
hu: vote up/down használata a hozzászólásokon

en: Vote Up/Down Comment settings
hu: <em>Vote Up/Down</em> hozzászólás beállítások

en: Vote Up/Down Comments
hu: <em>Vote Up/Down</em> hozzászólások

en: Allows adding an up/down voting widget to comments.
hu: Ad egy fel / le szavazati felületi elemet a hozzászólásokhoz.

en: Select the node types for which you want to activate voting.
hu: Ki kell választani azokat a tartalomtípusokat, melyek szavazás szempontjából aktívak.

en: Widget and votes display
hu: Felületi elem és a szavazatok megjelenítése

en: When will the vote widget be displayed?
hu: Hol fog a szavazati felületi elem megjelenni?

en: Voting on teasers
hu: Szavazás a bevezetőkben

en: Do you want to allow voting on teasers?
hu: Lehessen szavazni a bevezető nézetben?

en: When will the total vote count be displayed?
hu: Hol fog a szavazatok száma megjelenni?

en: Choose if users are allowed to reset their votes on a node.
hu: A felhasználók visszavonhatják-e egy tartalomra leadott szavazatukat.

en: Please go to full version of this content to vote.
hu: A szavazatot a tartalom teljes változatán lehet leadni.

en: view vote up/down count on nodes
hu: vote up/down számláló megtekintése a tartalmakon

en: use vote up/down on nodes
hu: vote up/down számláló használata a tartalmakon

en: administer vote up/down on nodes
hu: vote up/down számláló adminisztrációja a tartalmakon

en: see vote up/down node stats
hu: vote up/down tartalomstatisztikák megtekintése

en: Vote Up/Down Node settings
hu: <em>Vote Up/Down</em> tartalom beállítások

en: Vote Up/Down Nodes
hu: <em>Vote Up/Down</em> tartalmak

en: Allows adding an up/down voting widget to selected content types.
hu: Ad egy fel / le szavazati felületi elemet a kiválasztott tartalomtípusokhoz.

en: Select the node types for which you want to activate voting on terms.
hu: Ki kell választani azokat a tartalomtípusokat, melyek kifejezései a szavazás szempontjából aktívak.

en: Choose when the voting table will be displayed.
hu: Hol jelenjen meg a szavazatok táblázata.

en: Choose if users are allowed to reset their vote on a term, on a node.
hu: A felhasználók visszavonhatják-e egy kifejezésre leadott szavazatukat.

en: use vote up/down on terms
hu: vote up/down használata a kifejezéseken

en: administer vote up/down on terms
hu: vote up/down adminisztrációja a kifejezéseken

en: Vote Up/Down Term settings
hu: <em>Vote Up/Down</em> kifejezés beállítások

en: Vote Up/Down Terms
hu: <em>Vote Up/Down</em> kifejezések

en: Allows adding an up/down voting widget to taxonomy terms on a node.
hu: Ad egy fel / le szavazati felületi elemet a tartalmak kifejezéseihez.

en: Vote up!
hu: Felszavaz!

en: Alternate
hu: Alternatív

en: Vote down!
hu: Leszavaz!

en: The voting on this is postponed, please wait a while. we will be open the voting soon
hu: A szavazás el van halasztva ezen, ezért meg kell várni, amíg az engedélyezve lesz.

en: Comment Widget
hu: Hozzászólás felületi elem

en: Provide a comment widget for the Vote up/Down module.
hu: Egy felületi elemet ad a <em>Vote Up/Down</em> modul számára a hozzászólásokhoz.

en: Vote Up/Down on nodes
hu: <em>Vote Up/Down</em> a tartalmakon

en: Vote Up/Down module widget.
hu: <em>Vote Up/Down</em> modul felületi elem.

en: Provide a node widget for the Vote up/Down module.
hu: Egy felületi elemet ad a <em>Vote Up/Down</em> modul számára a tartalmakhoz.

en: Term Widget
hu: Kifejezés felületi elem

en: Provide a term widget for the Vote up/Down module.
hu: Egy felületi elemet ad a <em>Vote Up/Down</em> modul számára a kifejezésekhez.

en: Positives
hu: Támogatások

en: The sum of all positive votes for a content.
hu: Egy tartalmat támogató szavazatok száma.

en: Negatives
hu: Ellenzések

en: The sum of all negative votes for a content.
hu: Egy tartalmat ellenző szavazatok száma.

en: Up and down
hu: Fel és le

en: Could not vote on @type @content_id, with value @value, tag @tag and token @token
hu: Nem lehet szavazni ezen: @type @content_id, érték: @value, jelölő: @tag, vezérjel: @token

en: Could not reset votes on @type @content_id, with value @value, tag @tag and token @token
hu: Nem lehet a szavazatot visszavonni ezen: @type @content_id, érték: @value, jelölő: @tag, vezérjel: @token

en: Select how the voting widget will be displayed.
hu: A szavazó felületi elem megjelenésének kiválasztása.

en: Append to the comment content.
hu: Hozzáadás a hozzászólás tartalmához.

en: Do not append. I will manually insert <code>$comment->vud_comment_widget</code> variable on my theme.
hu: Ne adja hozzá, mert manuálisan lesz beszúrva a <code>$comment->vud_comment_widget</code> változó a sminkbe.
