Vote Up/Down (6.x-2.7) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Node
hy: Նոդ

en: Vote
hy: քվեարկել

en: General
hy: Ընդհանուր

en: !time ago
hy: !time առաջ
