Vote Up/Down (6.x-2.7) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Date
ps: نيټه

en: Default
ps: تلواله

en: User
ps: غړی

en: General
ps: ټوليز
