Vote Up/Down (6.x-2.7) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Default
sv: Förvald

en: User
sv: Användare

en: Node
sv: Nod

en: Voting
sv: Röstning

en: Node types
sv: Nodtyper

en: Score
sv: Poäng

en: Vote
sv: Rösta

en: Nodes
sv: Noder

en: Terms
sv: Termer

en: General
sv: Allmän

en: !time ago
sv: !time sedan

en: Plain
sv: Enkel

en: Votes
sv: Röster

en: Widget display
sv: Visning av gränssnittskomponent
