Vote Up/Down (6.x-2.8) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Date
ka: თარიღი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Score
ka: ქულა

en: Vote
ka: ხმის მიცემა

en: General
ka: ზოგადი

en: !time ago
ka: !time წინ

en: Votes
ka: ხმები
