Vote Up/Down (6.x-2.8) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Description
os: Афыст

en: Comments
os: Комментари

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Default
os: Æнæивд
