Vote Up/Down (6.x-2.8) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Comments
ru: Комментарии

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Default
ru: По умолчанию

en: User
ru: Пользователь

en: Node
ru: Материал

en: Voting
ru: Голосование

en: Node types
ru: Типы материалов

en: Score
ru: Результат

en: Term
ru: Термин

en: Vote
ru: Голосовать

en: Nodes
ru: Материалы

en: Terms
ru: Термины

en: General
ru: Общий

en: !time ago
ru: !time назад

en: Plain
ru: Простой

en: Votes
ru: Голоса

en: Vote up/down
ru: Голос за/против

en: Reset vote
ru: Отменить голос

en: use vote up/down
ru: использовать vote up/down

en: access vote up/down statistics
ru: доступ к статистике vote up/down

en: administer vote up/down
ru: управлять vote up/down

en: Voting details
ru: Детали голосования

en: Widget display
ru: Показать виджет

en: Vote up!
ru: Голос за!

en: Vote down!
ru: Голос против!
