Vote Up/Down (6.x-2.8) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: User
ta: பயனாளர்

en: Node
ta: கணு

en: !time ago
ta: !time முன்னால்
