Vote Up/Down (6.x-2.1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Comments
az: Şərhlər

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: User
az: İstifadəçi

en: Node
az: Material

en: Score
az: Hesab

en: Term
az: Termin

en: Nodes
az: Materiallar

en: General
az: Əsas

en: Plain
az: Düz
