Vote Up/Down (6.x-3.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Vote
dz: གདམ་ཁ།

en: Votes
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་
