Vote Up/Down (6.x-3.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Comments
fi: Kommentit

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta oletusarvoihin

en: Default
fi: Oletus

en: User
fi: Käyttäjä

en: Node
fi: Solmu

en: Voting
fi: Äänestys

en: Node types
fi: Solmutyypit

en: Vote
fi: Äänestä

en: Nodes
fi: Solmut

en: Terms
fi: Termit

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: !time ago
fi: !time sitten

en: Plain
fi: Puhdas

en: Votes
fi: Äänet

en: Widget display
fi: Arvioinnin sijoittelu
