Vote Up/Down (6.x-3.0) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Comments
ja: コメント

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: Default
ja: デフォルト

en: User
ja: ユーザー

en: Node
ja: ノード

en: Voting
ja: 投票

en: Node types
ja: ノードタイプ

en: Score
ja: 得点

en: Term
ja: ターム

en: Vote
ja: 投票

en: Nodes
ja: ノード

en: Terms
ja: ターム

en: General
ja: 全般

en: !time ago
ja: !time 前

en: Plain
ja: プレーン

en: Votes
ja: 投票

en: Widget display
ja: ウィジェットの表示
