Vote Up/Down (6.x-3.2) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Comments
ca: Comentaris

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Default
ca: Per defecte

en: User
ca: Usuari

en: Voting
ca: Votació

en: Node types
ca: Tipus de node

en: Score
ca: Puntuació

en: Term
ca: Terme

en: Vote
ca: Vota

en: Terms
ca: Termes

en: !time ago
ca: fa !time

en: Plain
ca: Pla

en: Votes
ca: Vots
