Vote Up/Down (6.x-3.2) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Comments
gl: Comentarios

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Default
gl: Predeterminado

en: User
gl: Usuario/a

en: Node
gl: Nodo

en: Points
gl: Puntos

en: Voting
gl: Votando

en: Node types
gl: Tipos de nodo

en: Score
gl: Puntuación

en: Term
gl: Termo

en: Vote
gl: Votar

en: Nodes
gl: Nodos

en: General
gl: Xeral

en: !time ago
gl: Fai !time

en: Plain
gl: Simple

en: Votes
gl: Votos

en: Comment widget
gl: Widget de comentario
