Vote Up/Down (6.x-3.2) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Default
ta: இயல்பான

en: User
ta: பயனர்

en: Node
ta: கணு

en: Score
ta: மதிப்பெண்

en: Vote
ta: வாக்கு

en: Nodes
ta: பதிவு

en: General
ta: பொது

en: !time ago
ta: !time முன்னால்

en: Votes
ta: வாக்குகள்
