Voting Rules (6.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Operation
ast: Operación

en: Greater than
ast: Mayor que

en: Less than
ast: Menor que

en: Results
ast: Resultaos
