Voting Rules (6.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Vote
dz: གདམ་ཁ།

en: Greater than
dz: ལས་མང་མི།

en: Less than
dz: ལས་ཉུང་མི།

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་
