Voting Rules (6.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Timestamp
fa: برچسب زمانی

en: Vote
fa: رای

en: Operation
fa: عملکرد

en: Greater than
fa: بزرگتر از

en: Less than
fa: کوچکتر از

en: Results
fa: نتایج

en: Select
fa: انتخاب
