Voting Rules (6.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Vote
hu: Szavazat

en: Number of votes
hu: Szavazatok száma

en: Operation
hu: Művelet

en: Rules
hu: Szabályok

en: Greater than
hu: Nagyobb jel

en: Equal to
hu: Egyenlő

en: Less than
hu: Kisebb jel

en: Results
hu: Eredmények

en: Select
hu: Választás

en: Average vote
hu: Átlagos szavazat

en: Not equal to
hu: Nem egyenlő
