Voting Rules (6.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Value
ja: 値

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: Vote
ja: 投票

en: Operation
ja: 操作

en: Rules
ja: ルール

en: Greater than
ja: 大なり記号（&gt;）

en: Equal to
ja: 次に等しい

en: Less than
ja: 小なり記号（&lt;）

en: Results
ja: 結果

en: Select
ja: 選択
