Voting Rules (6.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Vote
km: ការបោះឆ្នោត​

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Greater than
km: ​ធំជាង

en: Less than
km: ​តូចជាង

en: Results
km: លទ្ធផល
