Voting Rules (6.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Vote
ku: ده‌نگدان

en: Operation
ku: کردار

en: Greater than
ku: گەورەتر لە

en: Less than
ku: کەمتر لە

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان
