Voting Rules (6.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Timestamp
pt: Data e hora

en: Vote
pt: Votar

en: Operation
pt: Operação

en: Rules
pt: Regras

en: Greater than
pt: Maior que

en: Less than
pt: Menor que

en: Results
pt: Resultados

en: Select
pt: Selecionar
