Voting Rules (6.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Vote
sl: 1 glas

en: Greater than
sl: Večje kot

en: Less than
sl: Manjše kot

en: Results
sl: Rezultati
