Voting Rules (6.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Vote
tr: Oy ver

en: Operation
tr: İşlem

en: Rules
tr: Kurallar

en: Greater than
tr: Büyüktür

en: Less than
tr: Küçüktür

en: Results
tr: Sonuçlar

en: Select
tr: Seç
