Voting Rules (6.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Tag
be: Тэма

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Vote
be: Голас

en: Operation
be: Аперацыя

en: Rules
be: Правілы

en: Greater than
be: Знак "болей за"

en: Less than
be: Знак "меней за"

en: Results
be: Вынікі

en: Select
be: Выбраць
