Voting Rules (6.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Timestamp
bg: Време

en: Vote
bg: глас

en: Operation
bg: Действие

en: Greater than
bg: По-голямо от

en: Less than
bg: По-малко от

en: Results
bg: Резултати

en: Select
bg: Избери
