Voting Rules (6.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Vote
bo: འདེམས་ཤོག་འཕེན་པ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Greater than
bo: ལས་ཆེ

en: Equal to
bo: དང་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Less than
bo: ལས་ཆུང་བ

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Not equal to
bo: དང་འདྲ་མཉམ་མིན་པ
