Voting Rules (6.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Vote
ca: Vota

en: Operation
ca: Operació

en: Rules
ca: Regles

en: Greater than
ca: Més gran que

en: Less than
ca: Més petit que

en: Results
ca: Resultats

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Average vote
ca: Vot mitjà
