Voting Rules (6.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Tag
cs: Štítek

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Vote
cs: Hlasovat

en: Number of votes
cs: Počet hlasů

en: Operation
cs: Operace

en: Greater than
cs: Větší než

en: Less than
cs: Menší než

en: Results
cs: Výsledky

en: Select
cs: Vybrat

en: Average vote
cs: Průměrný hlas
