Voting Rules (6.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Tag
et: Sildid

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Vote
et: Hääleta

en: Operation
et: Operatsioon

en: Rules
et: Reeglid

en: Greater than
et: Suurem kui

en: Equal to
et: Võrdne

en: Less than
et: Väiksem kui

en: Results
et: Tulemused

en: Select
et: Vali

en: Not equal to
et: Pole võrdne
