Voting Rules (6.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Tag
fi: Tagi

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Vote
fi: Äänestä

en: Number of votes
fi: Äänten määrä

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Rules
fi: Säännöt

en: Greater than
fi: Suurempi kuin

en: Equal to
fi: On yhtä kuin

en: Less than
fi: Pienempi kuin

en: Results
fi: Tulokset

en: Select
fi: Valitse

en: Average vote
fi: Äänten keskiarvo

en: Not equal to
fi: Erisuuri kuin
