Voting Rules (6.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Vote
gl: Votar

en: Operation
gl: Operación

en: Greater than
gl: Maior que

en: Less than
gl: Menor que

en: Results
gl: Resultados

en: Select
gl: Selección múltiple
