Voting Rules (6.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Value
he: ערך

en: Tag
he: תגית

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Vote
he: הצבע

en: Operation
he: פעולה

en: Rules
he: כללים

en: Greater than
he: גדול מ

en: Less than
he: פחות מ-

en: Results
he: תוצאות

en: Select
he: בחר
