Voting Rules (6.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Tag
hr: Oznaka

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Vote
hr: Glas

en: Operation
hr: Operacija

en: Greater than
hr: Veće od

en: Less than
hr: Manje od

en: Results
hr: Rezultati
