Voting Rules (6.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: Vote
id: Pilih

en: Operation
id: Operasi

en: Greater than
id: Lebih besar dari

en: Less than
id: Kurang dari

en: Results
id: Hasil

en: Select
id: Pilih
