Voting Rules (6.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Value
it: Valore

en: Tag
it: Etichetta

en: Vote
it: Vota

en: Operation
it: Operazione

en: Rules
it: Regole

en: Greater than
it: Maggiore di

en: Equal to
it: Uguale a

en: Less than
it: Minore di

en: Results
it: Risultati

en: Select
it: Scegliere
