Voting Rules (6.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Tag
lv: Birka

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Vote
lv: Balsot

en: Operation
lv: Operācija

en: Greater than
lv: Lielāks kā

en: Less than
lv: Mazāks kā

en: Results
lv: Rezultāti

en: Select
lv: Izvēlēties
