Voting Rules (6.x-1.0-beta1) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Value
ms: Nilai

en: Timestamp
ms: Cap waktu

en: Vote
ms: Undi

en: Operation
ms: Operasi

en: Greater than
ms: Lebih daripada

en: Less than
ms: Kurang daripada

en: Results
ms: Keputusan
