Voting Rules (6.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Tag
ru: Тег

en: Timestamp
ru: Время

en: Vote
ru: Голосовать

en: Number of votes
ru: Количество голосов

en: Operation
ru: Действие

en: Rules
ru: Правила

en: Greater than
ru: Больше чем

en: Equal to
ru: Равно

en: Less than
ru: Меньше чем

en: Results
ru: Результаты

en: Select
ru: Выбрать

en: Average vote
ru: Средняя оценка

en: Not equal to
ru: Не равно

en: User Id of the user
ru: Использовать ID этого пользователя

en: IP of the user
ru: IP пользователя

en: Total number of votes
ru: Количество голосов всего.
