Voting Rules (6.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Vote
sq: Voto

en: Operation
sq: Veprimi

en: Greater than
sq: Më e madhe

en: Less than
sq: Më e vogël

en: Results
sq: Rezultatet
