Voting Rules (6.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Vote
ug: بېلەت تاشلاش

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Greater than
ug: دىن چوڭ

en: Less than
ug: دىن كىچىك

en: Results
ug: نەتىجە
