Voting Rules (6.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Tag
uk: Теґ

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Vote
uk: Голосувати

en: Operation
uk: Дія

en: Rules
uk: Правила

en: Greater than
uk: Більше ніж

en: Equal to
uk: Дорівнює

en: Less than
uk: Менше ніж

en: Results
uk: Результати

en: Select
uk: Вибір

en: Average vote
uk: Середній голос

en: Not equal to
uk: Не дорівнює
