Voting Rules (6.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Vote
cy: Pleidleisio

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Greater than
cy: Yn fwy na

en: Less than
cy: Yn llai na

en: Results
cy: Canlyniadau

en: Select
cy: Dewis
