Voting Rules (6.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Vote
da: Stem

en: Number of votes
da: Antal stemmer

en: Operation
da: Handling

en: Rules
da: Regler

en: Greater than
da: Større end

en: Equal to
da: Lig med

en: Less than
da: Mindre end

en: Results
da: Resultater

en: Select
da: Vælg

en: Vote tag
da: Stemme-tag

en: Average vote
da: Gennemsnitlig vurdering

en: Not equal to
da: Ikke lig med
