Voting Rules (6.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Vote
el: Ψήφος

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Greater than
el: Μεγαλύτερο του

en: Less than
el: Μικρότερο του

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Select
el: Επιλογή

en: Average vote
el: Μέσος όρος ψήφων
