Voting Rules (6.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Vote
eo: Voĉdono

en: Operation
eo: Operacio

en: Rules
eo: Reguloj

en: Greater than
eo: Pli granda ol

en: Less than
eo: Malpli granda ol

en: Results
eo: Rezultoj
