Voting Rules (6.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Tag
eu: Etiketa

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Vote
eu: Bozkatu

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Rules
eu: Erregelak

en: Results
eu: Emaitzak

en: Select
eu: Aukeratu
