Voting Rules (6.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Value
is: Virði

en: Timestamp
is: Tíðarmerki

en: Vote
is: Atkvøð

en: Operation
is: Gerð

en: Greater than
is: Størri enn

en: Less than
is: Minni enn

en: Results
is: Úrslit
